Komentarze (17)

Napisz komentarz
~Alka : Polecam przeczytac przed zdecydowaniem sie na zabieg http://www.hakwashialuronowy.pl
2 cze 16 00:03 | ocena: 100%
Liczba głosów:6
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~hahah : sam wypełniacz kosztuje od ok 200zł te gorsze i te lepsze do 400-500zł wiec niech nie piszą że sam wypełniacz kosztuje 1200zł bo to bzdury hurtownie farmacełtyczne prosze sprawdzcie ceny sobie tam.
22 paź 15 10:30 | ocena: 83%
Liczba głosów:6
83%
17%
| odpowiedzi: 2
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~libro : no ale można też nie za pomocą chemicznych wypełniaczy, ale za pomocą zabiegu li lift, czyli zależnie od problemu wycinanie kawałka skóry albo pod nosem aalbo wzdłuż krawędzi albo w kącikach. Efekty naprawdę rewelacyjne, ja wybrałam Bullhorn lip lift, czyli właśnie to wycinanie skóry pod nosem i powiem wam, że dr Piotr Osuch naprawdę zna się na rzeczy efekty są naprawdę super.
7 kwi 16 15:17 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Aga : Dla mnie najlepiej sprawdzają się wypełniacze. Nie trzeba bardzo długo czekać na efekty. Teraz drugi raz byłam na wypełnieniu Juvederm - jestem zachwycona! Polecam
25 kwi 16 10:54 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Marta : Ja jestem zadowolona z profesjonalnego modelowania ust w Instytut Piękna Bielenda Kraków.
Jak dla mnie zabieg zrobił kapitalną robotę, a moje usta są idealnie proste.
31 paź 08:14
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~jowitaa : Pół roku temu zdecydowałam się na zabieg powiększania ust wypełniaczami i jestem zadowolona, wykonywała go pani Klaudia Orenczak ze Szczecina, w gabinecie na Garncarskiej. Wszystko się udało, usta są bardzo ładne i nie wyglądają właśnie jak kaczy dziubek, tylko całkiem naturalnie, o taki efekt mi chodziło, jest super :)
12 paź 15:19
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~kasia77 : Jeśli o mnie chodzi to miałam zabieg w SCM Estetic w Krakowie. Bardzo profesjonalnie, a z rezultatu jestem zadowolona. Miałam lekką asymetrię ust i zdecydowałam się na powiększenie górnej wargi. Mogę polecić.
21 wrz 17:07
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Maja : Nie widzę nic złego w powiększaniu ust. Sama się na nie zdecydowałam. Moje usta były wąskie, co powodowało u mnie bardzo duże kompleksy... Zabieg przeprowadzono mi w krakowskim gabinecie medycyny estetycznej, SCM estetic i z efektu jestem bardzo zadowolona, gdyż wyszedł niezwykle naturalnie...
30 lip 22:52
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~anka : Mam tak wąskie usta, że nawet nie widać jak się pomaluje szminką. Koleżanki ciągle kuszą mnie żebym poszła na powiększanie kwasem hialuronowym do pani Agnieszki Kurpias, gdzie same chodzą. Wyglądają rzeczywiście ładnie, chyba się skuszę niedługo :) Pewnie nie ma się czego bać :)
14 lip 10:07
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Krystyna : Piękne usta ;)
I ja też takie właśnie mam.Ile to zmian wprowadzila do życia medycyna estetyczna.
Miłe zaskoczenie.
Efekt osiągnełam dzięki OME Kuźniczki w Gdańsku.
27 cze 07:45
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Ewelina Figarska : Zdecydowanie mogę polecic lekarza Wojciecha Kołosowskiego z Unident Union :) Korzystam z ich zabiegów od 2 lat i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Pełen profesjonalizm! :)
5 cze 14:22
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Patrycja : Jeśli zastanawiacie się nad powiększaniem ust kwasem hialuronowym. To polecam panią Dr Lidie Majewską z Kliniki Dr Legrand. To najbardziej profesjonalny lekarz jakiego poznałam, doradziła mi, wytłumaczyła wszystko a przedewszystkim zrobiła wspaniały zabieg, dzięki któremu moje usta wyglądają cudownie.
15 maja 18:40
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~artismedica.pl : Bardzo dobry artykuł
31 paź 16 09:22
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~kamasuterka do ~hahah: kwas moze i tyle kosztowac, ale pamietaj tez kochana i bezpieczenstwie o osobie, ktora robil takie zabieg. To nie moze byc byle kto z ulicy. Doswiadczenie i certyfikaty to podstawa w tej branzy. Najlepiej niech Ci zrobi to doktor, ktory faktycznie nim jest, a nie sciema jaka. Ja bylam u Dethloff i moge ja polecic. Koszt to ok 1000 zl.
24 lip 16 16:55 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~bb do ~hahah: dokładnie...reszte dowalaja kosmetyczki lub lekarze do kosmicznej ceny
1 cze 16 15:18 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~M. : A brak czucia? U nas jedna łaska to zrobiła. Nie czuła że ma paprochy na ustach. Ale to na pewno jest samo zdrowie
28 wrz 15 07:54 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Adamm : Po kabarecie. Jaka to była nazwa??
27 wrz 15 10:16
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email