Komentarze (30)

Napisz komentarz
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Janka Użytkownik anonimowy
~Janka :
Brak zdjęcia ~Janka Użytkownik anonimowy
w jakim celu odwiedzają strony makijażowych nowości wielkie przeciwniczki tapety, skoro was nie interesuje który korektor jest najlepszy po cholere sie wcinacie, nic nie wnoszą te wasze komentarze, chyba że irytacje
wczoraj 17:10
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~iga Użytkownik anonimowy
~iga
Brak zdjęcia ~iga Użytkownik anonimowy
do ~tito:
Brak zdjęcia ~tito Użytkownik anonimowy
8 lut 09:28 użytkownik ~tito napisał:
Dziewczyny, żyjecie pod dyktando innych, ubieracie się tak jak wam każą mężczyźni dla swojej uciechy w niewygodne i niezdrowe rzeczy i pacykujecie sobie twarze różnymi świństwami, które niszczą wam cerę bezpowrotnie i po co? Jesteście frajerkami. Patrzcie
od wieków kobiety się malują. Babki mają kosmetyki do makijażu, a mężczyźni zarost..wszystko to kwestia wyboru.jak ktoś chce niech się maluje-jak nie, to nie i każdego to sprawa indywidualna.jak komuś ma pomóc zakryć niedoskonałości to czemu nie skorzystać?Ty nigdy nie skorzystałeś z udogodnień?
22 lis 22:57
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~sandra Użytkownik anonimowy
~sandra :
Brak zdjęcia ~sandra Użytkownik anonimowy
masakra znowu spiny w komentarzach...Nikt nikomu korektora nie każe używać...chcesz wyglądać jak wyglądasz twoja sprawa. Są ludzie, którzy bez względu na to czy są wyspani czy też nie, mają cienie pod oczami. Jak np ja;) i nie wyobrażam sobie żeby nie nałożyć korektora rano bo poprostu wyglądałabym jak totalnie niewyspana, zmęczona osoba ;) a co do "katowania skóry korektorem" ...haha w takim razie połowa z was niech się zastanowi nad tym co je, co pije (alkohol, papierosy) + niezdrowe jedzenie - to ma większy wpływ na to jak wygląda wasza twarz a nie jakieś korektory. Przy odpowiedniej pielęgnacji skóry od korektora nie postarzejecie się o 10 lat. Więc sory, skoro uważacie że wam nie trzeba czegoś takiego to proszę bardzo. Nikt wam nie zabroni sobie wmawiać ze jesteście piękne bez makijażu :)
24 wrz 14:51 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~agusia Użytkownik anonimowy
~agusia :
Brak zdjęcia ~agusia Użytkownik anonimowy
stosowałam już wiele kosmetyków na zmarszczki , a efekty zawsze minimalne .Wolę wydać na zabieg w gabinecie lekarskim i mieć przynajmniej efekt widoczny , a na kosmetyki wydać mniej . Pod oczy polecam preparat redensity II ( połaczenie mezoterapii i kwasu hialuronowego ) O preparacie dowiedziałąm się w lkinice beautymed gdzie chodzę na inne zabiegi.Trochę poczytałam i zdecydowalam się na zabieg .Efekt super ,polecam :)
26 maja 12:27
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Molly Użytkownik anonimowy
~Molly :
Brak zdjęcia ~Molly Użytkownik anonimowy
jeśli makijaż kogokolwiek postarza to chyba znaczy że jest źle wykonany albo przy użyciu nieodpowiednich kosmetyków...
29 mar 09:33
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~bols Użytkownik anonimowy
~bols :
Brak zdjęcia ~bols Użytkownik anonimowy
A może mi ktoś wytłumaczyć, co oznacza zdanie "oglądanie godzinami ulubionego serialu, który wciąga niczym magnez"? Co autor miał na myśli? Od kiedy magnez wciąga? Rozumiem, że magneS może PRZYciagać, ale to sformułowanie trochę mnie zbiło z tropu.
28 mar 07:43
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~sia Użytkownik anonimowy
~sia
Brak zdjęcia ~sia Użytkownik anonimowy
do ~Pani od pesel:
Brak zdjęcia ~Pani od pesel Użytkownik anonimowy
8 lut 13:59 użytkownik ~Pani od pesel napisał:
Czemu nikt nie pisze, ze kolorowe kosmetyki okropnie niszczą skórę ? W związku z moja praca mam wgląd w ludzkie pesele i wiem ile która pani ma lat, te które sie codziennie malują maja niestety twarz o ok. 10 lat starsza ( często te panie oglądam bez maki
Nigdy nie słyszałam wiekszej bzdury :D Dobre geny - tylko to chroni mlodosc. Masz zle geny, nie pomoze ani nie zaszkodzi ci makijaz. Makijaz nie niszczy skory.
19 lut 16:17
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~@ Użytkownik anonimowy
~@ :
Brak zdjęcia ~@ Użytkownik anonimowy
"wciąga niczym magnez"?!... ;|
9 lut 02:11 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
~Pani od pesel :
Czemu nikt nie pisze, ze kolorowe kosmetyki okropnie niszczą skórę ? W związku z moja praca mam wgląd w ludzkie pesele i wiem ile która pani ma lat, te które sie codziennie malują maja niestety twarz o ok. 10 lat starsza ( często te panie oglądam bez makijażu)
8 lut 13:59 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~nina Użytkownik anonimowy
~nina :
Brak zdjęcia ~nina Użytkownik anonimowy
"który wciąga niczym magnez!"- w tym momencie przestałam czytać.
8 lut 13:22
0%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Ana Użytkownik anonimowy
~Ana
Brak zdjęcia ~Ana Użytkownik anonimowy
do ~tito:
Dziewczyny, żyjecie pod dyktando innych, ubieracie się tak jak wam każą mężczyźni dla swojej uciechy w niewygodne i niezdrowe rzeczy i pacykujecie sobie twarze różnymi świństwami, które niszczą wam cerę bezpowrotnie i po co? Jesteście frajerkami. Patrzcie
Masz rację, ale ja nigdy nie katowałabym swojej twarzy takimi maziami, jeszcze słono za to płacąc. Media wmawiają kobietom, że muszą mieć korektor, a one w to wierzą. A te wszystkie pudry, make up'y, cienie, szminki to katorga dla skóry. A po zmyciu tego wszystkiego cera wygląda jeszcze gorzej niż przedtem. No make-up!!!!!!
8 lut 12:49 | ocena: 50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Nina Użytkownik anonimowy
~Nina :
Brak zdjęcia ~Nina Użytkownik anonimowy
Błąd? Ja wolę naturalność, te wszystkie kosmetyki tylko cerę niszczą.
8 lut 12:28 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Dorota Użytkownik anonimowy
~Dorota
Brak zdjęcia ~Dorota Użytkownik anonimowy
do ~tito:
racja... i tyle
8 lut 12:24 | ocena: 50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~mały Użytkownik anonimowy
~mały :
Brak zdjęcia ~mały Użytkownik anonimowy
A czy są jakieś korektory na członka?
8 lut 11:26 | ocena: 66%
Liczba głosów:3
66%
33%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~malwina Użytkownik anonimowy
~malwina
Brak zdjęcia ~malwina Użytkownik anonimowy
do ~ttt:
Brak zdjęcia ~ttt Użytkownik anonimowy
8 lut 07:51 użytkownik ~ttt napisał:
nie korektor , sa to kosmetyki dla bardzo mlodych kobiet, juz okolo 30tki kobieta ma zmarszczki delikatne pod oczami,wiec jezeli nawali korektora pod oczy pozniej podklad,i na koncu puder sypki to bedzie wygladac,tak sztucznie,a i po kontakcie z powietrze
Nie podzielam Twojej opinii. Nic nie będzie wyglądało jak maska, jeśli użyje się cienkich warstw produktów i dobrze się je rozprowadzi. To, plus dopasowanie kosmetyków do potrzeb i odcienia swojej skóry sprawi, że o efekcie maski nie ma mowy. Tylko trzeba trochę praktyki. Ważenie to także często efekt zbyt grubych warstw kosmetyków. Co do silikonowych baz, oczywiście bardzo ładne wygładzają i wyrównują cerę, ale na codzień, w moim odczuciu, są zbyt obciążające dla skóry i mogą ją zapychać. Pozdrawiam :)
8 lut 11:17 | ocena: 88%
Liczba głosów:9
88%
11%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~50kaaaaa Użytkownik anonimowy
~50kaaaaa
Brak zdjęcia ~50kaaaaa Użytkownik anonimowy
do ~bianca:
Brak zdjęcia ~bianca Użytkownik anonimowy
8 lut 08:36 użytkownik ~bianca napisał:
Po cholerę mi korektor? Kolejna tapeta. Mi wystarcza tusz do rzęs i puder. I to też od święta. Dzięki temu w wieku 40 lat wyglądam na 30. Wolę zainwestować w dobry krem!
A ja używam tapety od ponad 30 lat...kiedyś to była porażka - mam na myśli jakość, jak nie kupiło się w Pewexie to pozostawała maść Tormentiol tłusta i błyszcząca, albo ciężki czeski Dermacol. Mam od zawsze naczynka więc tapeta jest mi niezbędna dla własnego dobrego samopoczucia i pomimo używania jej od tylu lat dają mi i tak 15 lat mniej. Tapeta z ogólnym wyglądem ma niewiele wspólnego. To geny determinują naszą zewnętrzną urodę.
8 lut 11:00 | ocena: 71%
Liczba głosów:14
71%
28%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~vink Użytkownik anonimowy
~vink
Brak zdjęcia ~vink Użytkownik anonimowy
do ~bianca:
Brak zdjęcia ~bianca Użytkownik anonimowy
8 lut 08:36 użytkownik ~bianca napisał:
Po cholerę mi korektor? Kolejna tapeta. Mi wystarcza tusz do rzęs i puder. I to też od święta. Dzięki temu w wieku 40 lat wyglądam na 30. Wolę zainwestować w dobry krem!
A jaki to jest deobry krem wg.ciebie i ile jestes w stanie na niego wydac?
8 lut 10:50 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~żałosne Użytkownik anonimowy
~żałosne :
Brak zdjęcia ~żałosne Użytkownik anonimowy
Paranoja. Stówkę tu, stówkę tam i komu jeszcze chcecie wciskać ten kit, że korektor ma byc obowiązkowy?. Kobiety obudźcie się. Już widzę starsze, pomarszczone panie po korektorach.
8 lut 09:55 | ocena: 83%
Liczba głosów:12
83%
16%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
~tito :
Dziewczyny, żyjecie pod dyktando innych, ubieracie się tak jak wam każą mężczyźni dla swojej uciechy w niewygodne i niezdrowe rzeczy i pacykujecie sobie twarze różnymi świństwami, które niszczą wam cerę bezpowrotnie i po co? Jesteście frajerkami. Patrzcie na zdrowy, męski egoizm i uczcie się. Żaden normalny facet nie założy nic w czym będzie mu niewygodnie. Wszystko mają dostosowane do swojej wygody i tak trzeba żyć, a nie gonić za jakaś fatamorganą.
8 lut 09:28 | ocena: 78%
Liczba głosów:32
78%
21%
| odpowiedzi: 3
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~ltb Użytkownik anonimowy
~ltb :
Brak zdjęcia ~ltb Użytkownik anonimowy
bla bla bla a co to reklama? Spadła sprzedaż?
8 lut 09:28 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~a Użytkownik anonimowy
~a :
Brak zdjęcia ~a Użytkownik anonimowy
Wiedziałam, że magnes potrafi przyciągać. Do dziś nie słyszałam o takiej roli magnezu...
8 lut 09:03 | ocena: 66%
Liczba głosów:3
66%
33%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~betty Użytkownik anonimowy
~betty :
Brak zdjęcia ~betty Użytkownik anonimowy
magnes chyba
8 lut 08:56 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~astor Użytkownik anonimowy
~astor :
Brak zdjęcia ~astor Użytkownik anonimowy
Polki maja kurze lapki wokol oczu i ust, oraz miesiste brodawki na brodzie,,policzkach tuz obok nosa itp.
To ma zwiazek z genetyka ,bo to dosc czesto spotykane zjawisko.
8 lut 08:55 | ocena: 72%
Liczba głosów:11
27%
72%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~mader Użytkownik anonimowy
~mader
Brak zdjęcia ~mader Użytkownik anonimowy
do ~ttt:
Brak zdjęcia ~ttt Użytkownik anonimowy
8 lut 07:51 użytkownik ~ttt napisał:
nie korektor , sa to kosmetyki dla bardzo mlodych kobiet, juz okolo 30tki kobieta ma zmarszczki delikatne pod oczami,wiec jezeli nawali korektora pod oczy pozniej podklad,i na koncu puder sypki to bedzie wygladac,tak sztucznie,a i po kontakcie z powietrze
znajdz silikon na mozg bo to co piszesz wola o pomste do nieba
8 lut 08:45 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
20%
80%
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~d Użytkownik anonimowy
~d :
Brak zdjęcia ~d Użytkownik anonimowy
masakra! kiedys kobiety w ogole sie nie malowaly a teraz to obowiazek:(masakra! jeszcze narzucaja marki i inne badziewia
8 lut 08:44 | ocena: 85%
Liczba głosów:21
85%
14%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.