Dotyczy:

Święte masło

Komentarze (38)

Napisz komentarz
~milka : Następny cudowny środek na wszystko wnioskuję z artykułu, a może raczej reklamy, że Hindusi chyba muszą być najzdrowszym narodem na świecie zajadając się masłem ghee. Na tej planecie nie ma juz ani jednego zdrowego produktu wszystko jest zanieczyszczone środowisko wiadomo nawozami odpadami a w związku z tym zwierzęta i produkty roślinne a wy tu mydlicie oczy że wcinając masło ghee czy kokosowe czy coś innego ludzie będą życ prawie wiecznie albo w dobrym zdrowiu do setki, bzdura.
22 lip 16 23:11 | ocena: 86%
Liczba głosów:50
86%
14%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~babcia do ~milka: jak zwykle ocena zależy od zamawiającego ją oraz ile za nią zapłaci . już czytałam o zdrowotnych właściwościach wielu produktów a potem również gdy inny zamawiający reklamę sobie życzył o tym samym artykule dowiedziałam się ,że to jest trujące i przusparza wiele chorób łacznie ze śmiercią gdy po spożywasz więc uważaj na ten produkt. nie wieżę w żadnej reklamie a tylko komuś kogo dobrze znam i on ją zachwali lub powie o niej coś negatywnego.
23 lip 16 20:24 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
~Ania : Najlepsze domowe http://winoiser.com
23 lip 16 16:46 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
tss 2 : Może się przyda: Jak i na czym smażyć - http://www.stachurska.eu .
23 lip 16 13:28 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
~ak : dostaniesz emeryturę od Beci i Dudy i nie będziesz miała problemów z nadwagą
23 lip 16 13:08 | ocena: 50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
~Anka : Najważniejsze żeby ogólnie zdrowo się odżywiać. Ja staram się korzystać z porad dietetyka gwiazd Gillian McKeith. Na jej polskiej stronie jest dużo porad, przepisów i informacji jak skutecznie oczyścić organizm. Polecam, w sposób naturalny zrzuciłam 9 kilo.
23 lip 16 13:01 | ocena: 71%
Liczba głosów:17
71%
29%
Link do tego komentarza:
~mac21 : Pępek nieśmiertelności. He, he.
23 lip 16 12:20 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
~lol : Już to widać, po dzieciach hinduskich, jakie mają wszystko cudownie zdrowe.Jedzcie hinduskie jadło, to urodzą wam się ,,boginie''z ośmioma nogami.
23 lip 16 07:11 | ocena: 80%
Liczba głosów:20
80%
20%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email