Komentarze (96)

Napisz komentarz
~tr3ndygirl : beautiful article
http://tr3ndygirl.com
5 lis 16 01:52
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~DD : Trzeba przyznać że stworzyła duży biznes zaczynając od bloga.
Jakieś 10 lat temu chyba nikt by nie pomyślał że na wrzucaniu zdjęć do internetu i pisaniu o modzie można zbudować imperium.
https://lowcamarek.blogspot.com
31 sie 16 19:10
0%
0%
Link do tego komentarza:
~xMR9ywvv do ~tekla70: I'm not easily imsdepser. . . but that's impressing me! :)
18 lip 16 09:56
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Rysia do ~Ona30: Na tym portalu to jest nagminne, nie wiem co za analfabeci go tworzą? To jest po prostu żenujące jak zresztą cała zawartość tej strony.
24 lut 16 10:06
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Wojciech : To jest porażka cywilizowanego świata. Gdyby moja dziewczyna tak się ubierała to bym się wstydził wychodzić z nią z domu i nie chodzi o to, że ktoś na tym zarabia, ale że ktoś za to płaci ?!
24 lut 16 08:06
0%
0%
Link do tego komentarza:
~przynudzając : Najwięcej zarabia się na ludzkiej próżności. To fakt znany od wieków.
24 lut 16 08:00
0%
0%
Link do tego komentarza:
~ciekwe : kiedy ta piramida bezproduktywnosci oplywajacej w luksusy padnie... bo predzej czy pozniej tak stac sie musi!
24 lut 16 07:52
0%
0%
Link do tego komentarza:
~ads : Tuskówna to jej podróba? Tylko, że ta coś sama projektuje a Tusk reklamuje różne międzynarodowe szmateksy żerujące na wyzysku Chinoli.
24 lut 16 07:50
0%
0%
Link do tego komentarza:
~LaBonny : Świetny przykład na to, że warto realizowac swoje marzenia :)

Pozdrawiam
labonnyblog.blogspot.com
22 lut 16 18:19
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena : biedny skromny czlowiek nikogo nie interesuje,a na bogatych czeka ich upadek ,co wtedy zrobia? idealny material na samobujcow
16 lut 16 19:51
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena : dlaczego w dzisiejszych czasach tak sie dba o karmienie mlodych takimi artykulami ,czy tylko po to by wzbudzic zazdrosc i dla impulsu by zalozyc dzialalnosc? nie tylko jest jeszcze jeden cel ,byscie ulegly pokusie
16 lut 16 19:48
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~antyfan: jest na tyle ladna ze nie musi placic,a na pewno zna swoja wartosc to i takich pokus potrafi unikac,w tym wieku to kobieta juz wie ze bez wysilku mozna sie jedynie zakochac a milosc to ciezka praca
16 lut 16 19:38
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~tekla70: tak piszesz ze puste,wcale nie ,wyjscie do ludzi, emanowanie tajemnicza sila ,powoduje ze sie ich sciaga jak magnesem i to jej ogromny sukces
16 lut 16 19:32
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~Ania: jednak nic innego kobetom tyle kasy nie wyrwie co moda,jak swiat swiatem tak bylo , zmieniaja sie tylko sposoby jej wyrywania
16 lut 16 19:28
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~zobaczcie to co jest prawdą: mysle ze dobrze to wyluskalas,nie przypadek ze to akurat ona zwija taka kase,moze nawet juz uwierzyla w siebie jako machine od zla
16 lut 16 19:25
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Julia do ~fashionistka: O to, że zamiast marudzić, skupiać się na oglądaniu za innymi, kreuje siebie i stara się być najlepsza jaka ona może być, nie lepsza od kogoś innego, zatem zachęcam, rozwijajcie się we własnym zakresie, rozwijajcie swoje talenty i pasje-pasje są najwazniejsze i marzcie, bo dorosli boją się marzyć i patrzeć na świat jak dzieci- radośnie i szukając pozytywów. Chiara korzysta z życia pełną parą, jest kobietą sukcesu bo wierzy w to co robi i w samą siebie, realizuje swoje marzenia-każdy ma swoje indywidualne! I to jest klucz do jej sukcesu, wcale się nie dziwię, że osoiagneła to co osiągnęła, w tej brańzy trzeba też mieć coś więcej niż ubrania i telefon, żeby wybić się na taka pozycję trzeba mieć inteligencję i osobowość.
16 lut 16 19:11
0%
0%
Link do tego komentarza:
~X do ~zobaczcie to co jest prawdą: Masz rację !!! Te buty zawsze mnie zastanawiały... Zwróciłam też uwagę na zdjęcie, na którym jest duża grupa młodych ludzi, zdaje się jej współpracowników i gest wykonywany przez chłopaka, stojącego z tyłu. To zdaje się chłopak Chiary, choć nie jestem pewna. Być może to tylko głupie naśladownictwo, ale niekoniecznie...
16 lut 16 18:56 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
~ja do ~góral: chyba "kłuje " :)
16 lut 16 17:09
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Fred do ~qwaz: Ja mam 38 lat i im dłużej żyję, tym bardziej cenię sobie realność otaczającego nas świata. Nie mam konta na FB i raczej mieć nie będę, cenię sobie zdobycze nowych technologii, internet, komputeryzację, itd. ale bez przesady. Najważniejsze są realne (rzeczywiste i namacalne) dobra i praca ludzkich rąk, a przede wszystkim człowiek (rodzina, znajomi). Wierz mi, że nic nie zastąpi ludzkiej obecności, dotyku, czy choćby prawdziwej rozmowy twarzą w twarz. Nic też nie zmieni tego, że człowiek potrzebuje jedzenia i picia i dachu nad głową do przeżycia. Wszelkiego rodzaju wirtualne, ulokowane gdzieś dane w postaci blogów, youtubów, czy fejsbuków są bardzo ulotne. Poza tym, to ilu znajomych na FB jest choćby prawdziwymi znajomymi w realu? Mam też nieodparte wrażenie, że niedługo przyjdzie czas weryfikacji, czy ludzie posiadają prawdziwe umiejętności decydujące o przetrwaniu człowieka i całego gatunku. Osobiście wśród znajomych obserwuję stopniowy powrót do tzw. "korzeni", np. kolega nauczył się wypiekać chleb, niby nic wielkiego, a jednak twierdzi, że daje mu to poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości. Innymi słowy, im więcej potrafisz, tym lepiej dla Ciebie i Twojej rodziny, a z postępu i tzw. "zdobyczy cywilizacji" trzeba umieć korzystać. Opieranie całego swojego bytu na wirtualnym świecie i sztucznym napędzaniu konsumpcji nie jest chyba najlepszym pomysłem. Co do motoryzacji (na czym trochę się znam), to myślę że lepiej chyba jeździć starym mercedesem (np. W124) niż nowym salonowym. Osobiście stać mnie na nowego MB klasy E, ale trzeźwo patrząc wybrałbym chyba starszą, sprawdzoną i prostszą konstrukcję pod warunkiem, że auto jest bardzo zadbane. Zwyczajnie nie ulegaj modzie i trendom, tylko żyj jak chcesz...
16 lut 16 16:39 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
~góral do ~Ona30: hmmm... tego pierwszego nawet ja nie rozumiem choć mój angielski jest niezły:/
redakcja nie powinna mieszac polskiego z angielskim to aż kuje w oczy
16 lut 16 16:17 | ocena: 100%
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
~msi do ~qwaz: jestescie zwyklymi ofiarami losu i nieudacznikami, czlowiek ma sie caly czas rozwijac a nie stac w miejscu, kiedys nie bylo tez internetu i nie mielibyscie sie gdzie pocieszac, ale takich nie brakuje co kiedys nie musieli nic robic a mieli, dzis za marudzenie juz nikt nie placi, a liczy sie to co mozesz dac z siebie, uczyc sie trzeba caly czas, ale lepiej byc nygusem i ze glowa boli
16 lut 16 15:43 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
~ags do ~Ona30: czego się spodziewać jak piszą tu stażystki, zaraz po liceum, na darmowym wolontariacie :D
16 lut 16 15:35
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Wąsaty Marian : ee tam, i tak wymięka przy Kasi Tusk!
16 lut 16 15:25
0%
0%
Link do tego komentarza:
~garbus : Zrobiłaby taką kasę i zdobyła popularność, gdyby była brzydka, niezgrabna i gruba ??!
16 lut 16 15:20 | ocena: 100%
0%
100%
Link do tego komentarza:
cornolio : Nie potrafię zrozumieć jak można się przebierać pstrykać zdjęcia, umieszczać je w necie i zarabiać na tym. Nie kapuje kto może to oglądać czy też czytać. Szczerze to zajmowanie się modą - czyli spodniami i sukniami to chyba najgłupsze i najmniej produktywne zajęcie. Chyba dlatego zajmują się tym "ładne lalunie"
16 lut 16 15:03 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email