Komentarze (96)

Napisz komentarz
~Ania : Zawsze mnie zastanawia co tak naprawdę mają do zrobienia i o czym myślą ludzie, którzy całą energię skupiają na tym w jaki ciuch wskoczą i jakie zdjęcie sobie zrobią. Tak naprawdę ich życie jest puste jak metalowa beczka. Nie znoszę nowomodnego słowa "modowe". Narcyzm nigdy nie był dobrze postrzegany i nie świadczył o horyzontach. I niby z gustami się nie dyskutuje, ale niestety jestem krawcową z powołania, choć wykonuję zupełnie inny zawód - i ręce opadają gdy widzę tony tandety. "Modowej" oczywiście.
16 lut 16 12:01 | ocena: 97%
Liczba głosów:37
97%
3%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~zobaczcie to co jest prawdą : Zobaczyłam dwa zdjęcia i już wiem, dlaczego jest taka sławna i taka bogata.
Zdjęcie komórki i butów.
To w czystej postaci propagowanie okultyzmu.
W dzisiejszych czasach chyba wszyscy znają znaczenie "zamkniętego jednego oka".
Gdyby jednak ktoś nie wiedział wystarczy wpisać np. w google
Dla przykładu podam wyjaśnienie pochodzenia: tzw. oka Horusa.
Horus, syn Ozyryda i Izydy został nazwany "Horus, który rządzi za pomocą dwóch oczu/rządzi z dwoma oczami". Jego prawe oko było białe i reprezentowało Słońce: jego lewe oko było czarne i reprezentowało księżyc. Według mitu, Horus stracił swoje lewe oko w walce ze swoim złym bratem Setem, który walczył aby pomścić morderstwo Ozyrysa, które popełnił Set. Set wyrwał oko ale przegrał walkę. Oko zostało przywrócone poprzez magię Tota, boga pisma, księżyca i magii. Horus przedstawił swoje oko Ozyrysowi, który doświadczył odrodzenia w świecie podziemnym/piekle.
- Słownik Okultyzmu.
Ta Pani taka jest taka młoda i być może wydaje się niewinna i sympatyczna. Ale jestem pewna, że stoją za nią potężne siły, osoby, które pociągają tylko za sznurki. No cóż taka bywa cena sławy i bogactwa.
16 lut 16 11:38 | ocena: 52%
Liczba głosów:25
52%
48%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
~fashionistka : Nie rozumiem fenomenu popularności tej dziewczyny. Bardzo lubię modę i przez kilka miesięcy śledziłam jej bloga. Chiara nie jest ani twórcza, ani oryginalna w tych swoich stylizacjach. Nie znalazłam u niej nic ciekawego, nic co by mnie zainspirowało w komponowaniu własnych strojów. Ona jedynie zakłada na siebie bardzo drogie rzeczy, które po po prostu często są nieładne. Po co prowadzić takiego bloga? Dla kogo te stylizacje? Ile dziewcząt czy kobiet na świecie stać na sukienki Versace lub kilka (!!) torebek Chanel? Zaznaczam, że jedna taka torebka średniej wielkości kosztuje 9/10 tysięcy złotych. Chiara zaprojektowała też własną kolekcję butów i biżuterii. Buty są okropne, nie wiem jak można coś takiego w ogóle kupić, biżuteria jest brzydka i wulgarna. O co tu chodzi?
16 lut 16 14:48 | ocena: 100%
Liczba głosów:12
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
~qwaz : Mam 37 lat i wg mnie świat się zrobił dziwny, trudny. Chcąc normalnie w miarę żyć trzeba mieć nie jak kiedyś trochę pieniędzy a dużo pieniędzy - życie jest bardzo drogie ( jedzenie drogie i kiepskiej jakości. Za te co kiedyś było normą dziś trzeba dopłacać kupując z półek z tzw. zdrową żywnością, samochody nowe o wiele droższe jak kiedyś bo obowiązkowo unijne pakiety bezpieczeństwa muszą mieć. Dziś 10 letnie auto segmentu D kosztuje od 25tys w zwyż. 10 lat temu kosztowało 9 letnie takie auto 11 tys. zł wiem bo kupowałem. Do tego drogi internet a musi być, do tego telefony komórkowe dla każdego. Koszty i koszty i żeby na nie zarobić ludzie pracują po nadgodzinach bo na opłaty nie starcza. Dziś chcąc coś sprzedać trzeba mieć wybujałą stronę na aukcji internetowej a najlepiej prowadzić tematycznego bloga i mieć lajki na FB w tle również sprawy tematyczne. Kiedyś wystarczyło miejsce na ryneczku albo lokalik. Kiedy znaleźć czas na te wszystkie blogi filmy na YT ( też profesjonalnie nagrane ). Dziś trzeba być jak to mówią elastycznym tylko .... po co???? Nie lepiej żyć normalnie??? Nie tracić czasu na fotki na aukcje na strony z super tłami i blogi???? Pewnie można kogoś do tego zatrudnić ale znowu koszt. Strasznie drogie jest dziś życie zwykłego Polaka w Unii gdzie rządzi euro i chcąc nie chcąc za wiele rzeczy płacimy właśnie według kursu euro. Trudne się i bardzo wymagające zrobiło nasze życie. Coś co kiedyś było zdobyte małym nakładem sił i funduszy dziś zdobywane jest zupełnie odwrotnie. Ah.... długo by pisać.... Takie poranne marudzenie;) Miłego dnia życzę:)
16 lut 16 08:32 | ocena: 92%
Liczba głosów:125
92%
8%
| odpowiedzi: 13
Link do tego komentarza:
~Wąsaty Marian : ee tam, i tak wymięka przy Kasi Tusk!
16 lut 16 15:25
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
~garbus : Zrobiłaby taką kasę i zdobyła popularność, gdyby była brzydka, niezgrabna i gruba ??!
16 lut 16 15:20 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
cornolio : Nie potrafię zrozumieć jak można się przebierać pstrykać zdjęcia, umieszczać je w necie i zarabiać na tym. Nie kapuje kto może to oglądać czy też czytać. Szczerze to zajmowanie się modą - czyli spodniami i sukniami to chyba najgłupsze i najmniej produktywne zajęcie. Chyba dlatego zajmują się tym "ładne lalunie"
16 lut 16 15:03 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
~olo : ma wszystko?
zalezy jak interpretowac,,wszystko"
16 lut 16 14:33 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
~nie dajmy się zwiariować! : A ja nie rozumiem tych ochów i achów wobec tej pani. Ciuchy, jak ciuchy - wszędzie ich pełno, nawet tych, które prezentujecie na tych zdjęciach. Wystarczy tylko wejść do sklepów, sięgnąć z wieszaka, a jakie się sięgnie, to już kwestia gustu, a nie mody, bo jak widzę, modne jest dosłownie wszystko.
16 lut 16 13:46 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
~grt : Ta Pani nie wygląda na zbyt rozgarniętą...
16 lut 16 13:38 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
~ka : ma brzydki brzuch, blady z pieprzami ble
16 lut 16 07:22 | ocena: 63%
Liczba głosów:30
37%
63%
| odpowiedzi: 8
Link do tego komentarza:
~marzan : Ubrania jak ze środkowego PRL jeśli chodzi o ich wyrafinowanie i elegancję. Na ładnej dziewczynie to i owszem, byle worek wygląda nieźle - ale żadnej nie za pięknej pani te ciuchy klasy nie dodadzą moim zdaniem. Przepłacona blogerka.
16 lut 16 13:13 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
kierownik2002 : w wolskiej dupokracji nie dała by rady
podstawa: rodzice musieli by być politykami
wtedy np na blogu o gaciach , mogła by wstawiać reklamy koparek, albo dźwigów
16 lut 16 12:49
0%
0%
Link do tego komentarza:
~arek : Nie ma jednego, mnie, a szkoda.
16 lut 16 12:37
0%
0%
Link do tego komentarza:
~myślący inaczej : KKurcze! A ja niezmiennie, wciąż się pytam. Dlaczego takie rzeczy dzieją się tylko ppo zz....za granicami Polski? A ściślej to tylko w Ameryce?
16 lut 16 12:33
0%
0%
Link do tego komentarza:
~inna : Chciałabym czytać artykuły napisane tylko w j. polskim. Cześć słów dla mnie w tym artykule jest niezrozumiała. Kto to jest "blogerka" proszę przetłumaczyć.
16 lut 16 12:27
0%
0%
Link do tego komentarza:
~liza : Czy istnieją jeszcze normalni ludzie? To dopiero musi być nieszczęście mieć wszystko ale nie mieć najważniejszego.
16 lut 16 12:25
0%
0%
Link do tego komentarza:
~vv : nigdzie nie mogę znaleźć kursu krocia
16 lut 16 12:19 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
~ROKO++ROKO+ROKO : zjadlbym z Nia spaghetti , popijajac dobrym

hmmmm :::::::::::: winem
16 lut 16 12:12
0%
0%
Link do tego komentarza:
~ju : Ulibione słówko klucz ONETU, jak nie wiedzą ile a chcą wzbudzić emocje używają słowka 'krocie" ... Onecie ile to jest te "krocie"?
16 lut 16 12:12 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
~oyfwerqw : Taaa, ma wszystko... Tyle, że prawie nic nie potrafi.
16 lut 16 11:53 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
~no one : .. lordsy z nadrukiem - grafika z atomowek, chociaz powiem ze takie z czubem sa lokalnie malo praktyczne ...
16 lut 16 11:35
0%
0%
Link do tego komentarza:
~on : Włoszki i Hiszpanki mają przepięknie wyraziste ciemne brwi, i obojętnie czy są szatynkami czy blondynkami czy brunetkami pasuje im ten kontrast do ślicznych twarzy.
16 lut 16 11:32
0%
0%
Link do tego komentarza:
~mm : OTO TAJEMNICA sukcesu; tej satanistki! WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA SZATAŃSKĄ SŚYMBOLIKĘ. Niech sie ś cierwa bawią, do czasu!
16 lut 16 11:22 | ocena: 67%
Liczba głosów:6
67%
33%
Link do tego komentarza:
~waw : Szacunek! Bardzo szanuje ludzi, którzy bogacą się na totalnej GŁUPOCIE innych. Jedna laska pokazuje drugiej ciucha, mówi, że to jest modne i niezależnie czy lasce nr. 2 się ta kiecka podoba czy nie - też sobie taką kupuje!
16 lut 16 11:05 | ocena: 100%
100%
0%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email