Komentarze (96)

Napisz komentarz
~tr3ndygirl : beautiful article
http://tr3ndygirl.com
5 lis 16 01:52
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~DD : Trzeba przyznać że stworzyła duży biznes zaczynając od bloga.
Jakieś 10 lat temu chyba nikt by nie pomyślał że na wrzucaniu zdjęć do internetu i pisaniu o modzie można zbudować imperium.
https://lowcamarek.blogspot.com
31 sie 16 19:10
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Ona30 : tego artykułu nie da się czytać.."pracowała jako personal shopperka", "współpracowała z największymi brandami"..no ludzie - nawet w tym komentarzu podkreśla mi te słowa na czerwono..zaprawdę "polska jezyk, trudny jezyk"..
16 lut 16 08:09 | ocena: 97%
Liczba głosów:97
97%
3%
Link do tego komentarza:
~won buraki do ~Ona30: coz im fakap brejny soł macz że nie odróżniają wiochy od slangu... a to uprawiają właśnie tacy modnisie to jest WIOCHA... "Mechaniczna Pomarańczę" poczytajcie "jołopy"... jak to się powinno akcentować ... zwłaszcza w świecie top-haj-feszn
16 lut 16 09:08 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
~ags do ~Ona30: czego się spodziewać jak piszą tu stażystki, zaraz po liceum, na darmowym wolontariacie :D
16 lut 16 15:35
0%
0%
Link do tego komentarza:
~góral do ~Ona30: hmmm... tego pierwszego nawet ja nie rozumiem choć mój angielski jest niezły:/
redakcja nie powinna mieszac polskiego z angielskim to aż kuje w oczy
16 lut 16 16:17 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
~ja do ~góral: chyba "kłuje " :)
16 lut 16 17:09
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Rysia do ~Ona30: Na tym portalu to jest nagminne, nie wiem co za analfabeci go tworzą? To jest po prostu żenujące jak zresztą cała zawartość tej strony.
24 lut 16 10:06
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Wojciech : To jest porażka cywilizowanego świata. Gdyby moja dziewczyna tak się ubierała to bym się wstydził wychodzić z nią z domu i nie chodzi o to, że ktoś na tym zarabia, ale że ktoś za to płaci ?!
24 lut 16 08:06
0%
0%
Link do tego komentarza:
~przynudzając : Najwięcej zarabia się na ludzkiej próżności. To fakt znany od wieków.
24 lut 16 08:00
0%
0%
Link do tego komentarza:
~ciekwe : kiedy ta piramida bezproduktywnosci oplywajacej w luksusy padnie... bo predzej czy pozniej tak stac sie musi!
24 lut 16 07:52
0%
0%
Link do tego komentarza:
~ads : Tuskówna to jej podróba? Tylko, że ta coś sama projektuje a Tusk reklamuje różne międzynarodowe szmateksy żerujące na wyzysku Chinoli.
24 lut 16 07:50
0%
0%
Link do tego komentarza:
~LaBonny : Świetny przykład na to, że warto realizowac swoje marzenia :)

Pozdrawiam
labonnyblog.blogspot.com
22 lut 16 18:19
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena : biedny skromny czlowiek nikogo nie interesuje,a na bogatych czeka ich upadek ,co wtedy zrobia? idealny material na samobujcow
16 lut 16 19:51
0%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena : dlaczego w dzisiejszych czasach tak sie dba o karmienie mlodych takimi artykulami ,czy tylko po to by wzbudzic zazdrosc i dla impulsu by zalozyc dzialalnosc? nie tylko jest jeszcze jeden cel ,byscie ulegly pokusie
16 lut 16 19:48
0%
0%
Link do tego komentarza:
~antyfan : ciekawe który z jej TEAMu ja posuwa i ile mu płaci za tą "przyjemność"
16 lut 16 10:38 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~antyfan: jest na tyle ladna ze nie musi placic,a na pewno zna swoja wartosc to i takich pokus potrafi unikac,w tym wieku to kobieta juz wie ze bez wysilku mozna sie jedynie zakochac a milosc to ciezka praca
16 lut 16 19:38
0%
0%
Link do tego komentarza:
~tekla70 : Koniec świata. Autorki blogów o modzie..... Puste nastolatki nie robiące nic w życiu tylko siedzące przed ekranami tworzą tym ludziom fortuny. A potem się do nich modlą. A gdzie są autorytety moralne? gdzie wiedza? gdzie Twórcy?
16 lut 16 10:57 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~tekla70: tak piszesz ze puste,wcale nie ,wyjscie do ludzi, emanowanie tajemnicza sila ,powoduje ze sie ich sciaga jak magnesem i to jej ogromny sukces
16 lut 16 19:32
0%
0%
Link do tego komentarza:
~xMR9ywvv do ~tekla70: I'm not easily imsdepser. . . but that's impressing me! :)
18 lip 16 09:56
0%
0%
Link do tego komentarza:
~Ania : Zawsze mnie zastanawia co tak naprawdę mają do zrobienia i o czym myślą ludzie, którzy całą energię skupiają na tym w jaki ciuch wskoczą i jakie zdjęcie sobie zrobią. Tak naprawdę ich życie jest puste jak metalowa beczka. Nie znoszę nowomodnego słowa "modowe". Narcyzm nigdy nie był dobrze postrzegany i nie świadczył o horyzontach. I niby z gustami się nie dyskutuje, ale niestety jestem krawcową z powołania, choć wykonuję zupełnie inny zawód - i ręce opadają gdy widzę tony tandety. "Modowej" oczywiście.
16 lut 16 12:01 | ocena: 97%
Liczba głosów:37
97%
3%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~Ania: jednak nic innego kobetom tyle kasy nie wyrwie co moda,jak swiat swiatem tak bylo , zmieniaja sie tylko sposoby jej wyrywania
16 lut 16 19:28
0%
0%
Link do tego komentarza:
~zobaczcie to co jest prawdą : Zobaczyłam dwa zdjęcia i już wiem, dlaczego jest taka sławna i taka bogata.
Zdjęcie komórki i butów.
To w czystej postaci propagowanie okultyzmu.
W dzisiejszych czasach chyba wszyscy znają znaczenie "zamkniętego jednego oka".
Gdyby jednak ktoś nie wiedział wystarczy wpisać np. w google
Dla przykładu podam wyjaśnienie pochodzenia: tzw. oka Horusa.
Horus, syn Ozyryda i Izydy został nazwany "Horus, który rządzi za pomocą dwóch oczu/rządzi z dwoma oczami". Jego prawe oko było białe i reprezentowało Słońce: jego lewe oko było czarne i reprezentowało księżyc. Według mitu, Horus stracił swoje lewe oko w walce ze swoim złym bratem Setem, który walczył aby pomścić morderstwo Ozyrysa, które popełnił Set. Set wyrwał oko ale przegrał walkę. Oko zostało przywrócone poprzez magię Tota, boga pisma, księżyca i magii. Horus przedstawił swoje oko Ozyrysowi, który doświadczył odrodzenia w świecie podziemnym/piekle.
- Słownik Okultyzmu.
Ta Pani taka jest taka młoda i być może wydaje się niewinna i sympatyczna. Ale jestem pewna, że stoją za nią potężne siły, osoby, które pociągają tylko za sznurki. No cóż taka bywa cena sławy i bogactwa.
16 lut 16 11:38 | ocena: 52%
Liczba głosów:25
52%
48%
Link do tego komentarza:
~X do ~zobaczcie to co jest prawdą: Masz rację !!! Te buty zawsze mnie zastanawiały... Zwróciłam też uwagę na zdjęcie, na którym jest duża grupa młodych ludzi, zdaje się jej współpracowników i gest wykonywany przez chłopaka, stojącego z tyłu. To zdaje się chłopak Chiary, choć nie jestem pewna. Być może to tylko głupie naśladownictwo, ale niekoniecznie...
16 lut 16 18:56 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
~marlena do ~zobaczcie to co jest prawdą: mysle ze dobrze to wyluskalas,nie przypadek ze to akurat ona zwija taka kase,moze nawet juz uwierzyla w siebie jako machine od zla
16 lut 16 19:25
0%
0%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email