Komentarze (148)

Napisz komentarz
~trissa : Jaki problem jest z legginsami?! To w samolotach obowiązuje jakiś specjalny strój jak do teatru?! Mam pod czterdziestkę i noszę legginsy w domu lub w weekend, a gdy muszę np. wyskoczyć do spożywczaka, to nie chce mi się przebierać. Jestem bardzo szczupła, do legginsów nie wkładam topu do pępka, więc nikogo swoim wyglądem ani nie straszę, ani nie prowokuję. Założenie wygodnych legginsów do samolotu na x godzin siedzenia wydaje mi się, jak najbardziej naturalne, a tym bardziej przez dzieci!
28 mar 17 12:06 | ocena: 64%
Liczba głosów:128
64%
36%
| odpowiedzi: 11
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~marzan : Rozumiałbym to, gdyby panienki miały na sobie poza legginsami jakieś elementy z napisem "lecąc z wami, pasażerowie kochani, reklamujemy linie lotnicze" - bo wtedy byłyby oczywiście kojarzone z firmą i jako takie musiałyby, niczym pracownik Biedronki albo innego banku, robić z siebie widowisko ciuchem firmowym. By pokazać, że proszę, luzy to przysługują klientom, a personel ma uniform nosić jak to wojsko z poboru, by się od tego klient poczuł lepszy i doceniony.
Ale jeśli nie miały dziewczynki żadnych napisów, to nie wiem, po jakie licho takie restrykcje.
29 mar 17 08:47 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~a-z : ciąży ,kataru nie da się ukryć , jak ktoś jest zboczony to nie powinien być wpuszczany do samolotu
29 mar 17 08:45 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~nic dziwnego : Pracownik postąpił prawidłowo, rodzice jak dostają za darmo bilety to muszą GODNIE reprezentować firmę .
28 mar 17 23:30 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
| odpowiedzi: 1
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~To proste jak drut : Jak sie nie mylę to ta zniżka w cenie biletu jest za coś a nie za darmo , a kto nie chce być schludnie ubrany ,a chce aby pedofile zwracali uwagę na jego dzieci to niech nie korzysta z takiej promocji w swojej firmie
29 mar 17 07:07 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Yen : Linia ma swoje przepisy i ma do ich egzekwowania - zwłaszcza wobec pracowników i ich rodzin - pełne prawo, lecz nie rozumiem ostatniego zdania. Dlaczego niby nie przystoi dorosłej kobiecie nosić legginsów na co dzień? Pomijając ewentualny dresss code w miejscu pracy dobrej jakości legginsy są nie tylko wygodne, lecz i po prostu ładne (by nie powiedzieć eleganckie w dobrych zestawieniach). Oczywiście, że do nich trzeba mieć odpowiednią posturę i przede wszystkim ładne nogi, lecz Panie, które te warunki spełniają wyglądają w nich bardzo dobrze.
Pamiętam (mam 46 lat) szum z lat 80. na temat noszenia spodni w ogóle, a jeansów w szczególności przez kobiety w wieku średnim wzwyż. To też było przegięcie, podobne niniejszemu. Na szczęście minęło, a legginsy to godny następca skądinąd wygodnych spodni.
28 mar 17 20:10 | ocena: 67%
Liczba głosów:21
67%
33%
| odpowiedzi: 4
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~precz z lewactwem : tepia lewactwo u podstaw brawo
28 mar 17 20:38 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Po rewolucji chłopo- robotniczej : Godność człowieka. Bogatsze kobiety wydają krocie na ciuchy i modę. Bezguście stosuje się do plebsu, i tak już w życiu jest. Nie ma równości w społeczeństwie, a strój świadczy o twoim szczeblu społecznym. Poczekaj może królowa W.Brytanii ubierze się w leginsy, czyli rajstopy z grubszego materiału....
29 mar 17 07:59 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Dyrekcja : Ja jako dyrektor to takiego pracownika bym zwolnił z pracy , który chce korzystać ze zniżek na przelot a nie stosuje sie to mojego regulaminu !
29 mar 17 07:03 | ocena: 67%
33%
67%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~k : co za bezsens mam duzo po 30tce i nosze leginsy, jestem dosyc szczupla...na leginsy zakladam tunike albo dluzsza bluzke, legginsy sa bardzo wygodne i nosze je przez okragly rok...zima grubsze a wiosna ciensze....nie wyobrazam sobie chodzenia w obcislych niewygodnych dzinsach ale nie mam nic przeciwko jezeli ktos inny je nosi...ludzie troche tolerancji....Kosciol i Teatr to miejsca gdzie nalezy sie stosowny ubior ale linie lotnicze...totalny bezsens...
28 mar 17 12:15 | ocena: 53%
Liczba głosów:79
53%
47%
| odpowiedzi: 7
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~ttt : ja kiedys podstawilem noge stuardesie i ona mnie przeprosila
a czesto jak latam to szukam miejsca z trzema wolnymi siedzeniami i leze jak w pociagu
29 mar 17 06:47 | ocena: 100%
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~www : W leginsach kobieta wygląda jak nago jak ma tylko leginsy i krótki sweterek , a potem tragedia ze ktoś ją zgwałcił , a matka która ubiera 10 latkę w leginsy, to kusi pedofilów , albo sama jest pedofilką !
29 mar 17 06:25 | ocena: 75%
25%
75%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~mika : A to niby dlaczego dorosła kobieta ma nie nosić leginsów? Pogięło kogoś!
28 mar 17 12:47 | ocena: 53%
Liczba głosów:19
47%
53%
| odpowiedzi: 6
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~EmmaK : Nic nie rozumiecie. LInie lotnicze maja taki przepis, ze kiedy latasz za darmo, jako czlonek rodziny, obowiazuje cie dress code, tak jak pracownikow. Pokazcie mi stewardesse w leggings. Czy to tak trudno dostosowac sie do przepisow jak ma sie darmowy lot? Jezeli dostane darmowy lot to moge ubrac sie w sukienke albo kostium, nawet spodnie, tylko o klasycznym kroju.
28 mar 17 12:51 | ocena: 88%
Liczba głosów:89
88%
12%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Jacenty : Gdyby chciały lecieć arabskimi liniami to lewactwo zawyłoby z oburzenia że doszło do profanacji przekonań religijnych muzułmanów.
28 mar 17 23:39 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~onaon : oby więcej zakazów dla pań w grubszych rajtuzach. Noszą to wszędzie nie umiejąc ubrać się. Jak można zauważyć i w Polsce i w USA pełno pań w przezroczystych, niestosownych "rajstopkach" na mniej lub bardziej opiętych pupach. jakby zapomniały spódnicy. A poza tym, co dobre na wycieczce i boisku, niedobre w sklepie, pracy, szkole. Wypadałoby umieć ubrać się stosownie, co nie znaczy drogo lub po babcinemu. Zgrabna dziewczyna w mini wygląda zawsze dobrze, opasła parówka w legginsach paskudnie. Ale w miastach nie ma już prawdziwych "miastowych", a braki w wychowaniu i zachowaniu pokrywa się tzw. "luzem", czyli choćby leginsami na każdą okazję, szpilami 13 centymetrowymi do pracy, dekoltem do pępka i przezroczystymi bluzkami w biurze i napompowanymi usteczkami, oraz rzęsami do policzków.. Wiocha i fashion from Raszyn
28 mar 17 14:02 | ocena: 75%
Liczba głosów:104
75%
25%
| odpowiedzi: 3
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Olek : Dla mnie legins jest to babska odmiana dresa.
28 mar 17 22:00 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Koni : Jak zwykle bez zrozumienia. Firma sponsoruje przelot i wymaga. Można sie nie zgodzić, przelot za 100%. Zgadzamy się i spełniamy wszystkie warunki umowy. Proste jak drut.
28 mar 17 21:38 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
40%
60%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
tig(3) : Ta pewnie w burkę wszystkich zapakować, a młode chłystki będą ciąć maczetami. Oby nie w Polsce, bo sprzeciw społeczny będzie baaaaardzo duży.
28 mar 17 21:26
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Ala : Co za bzdury! Od 30 lat chodzę i biegam w legginsach, mam 51 lat i nie zamierzam zmieniać ubioru!
28 mar 17 20:28 | ocena: 50%
Liczba głosów:6
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~io : kwa! co zlego jest w leginsach? "bo o ile według nas legginsów jak spodni nie powinna nosić na co dzień dorosła kobieta" - to juz kobietom nie wolno nosic spodni?????
28 mar 17 19:44 | ocena: 50%
Liczba głosów:6
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Stan : W Starozytnosci mowiono: "Wszystko w miare"
28 mar 17 19:53 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~ravenpl : Ciekawe czy też oskarżyliby o seksizm np Emirates :)
28 mar 17 19:50 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~to ja : A u nas w Polsce stare rury tak się ubierają i myślą że to fajne a przecież nie można na nie spojrzeć .
28 mar 17 16:51 | ocena: 50%
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Anka : Zaraz, Zaraz. Chyba pracownik miał rację. Obecnie możemy ubierać się jak chcemy i bardzo dobrze. Ale powinna istnieć pewna zasada. Jeśli decyduję się należeć do pewnej organizacji to zasad ubioru i zachowana obowiązującego w tej organizacji powinno się przestrzegać. Niedługo dojdziemy do tego że na basenie będziemy kąpać się w burkach, a do kościoła i restauracji będziemy wchodzić w strojach kąpielowych, a do teatru w białej bieliźnie.
28 mar 17 19:38
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email