Komentarze (148)

Napisz komentarz
~k : co za bezsens mam duzo po 30tce i nosze leginsy, jestem dosyc szczupla...na leginsy zakladam tunike albo dluzsza bluzke, legginsy sa bardzo wygodne i nosze je przez okragly rok...zima grubsze a wiosna ciensze....nie wyobrazam sobie chodzenia w obcislych niewygodnych dzinsach ale nie mam nic przeciwko jezeli ktos inny je nosi...ludzie troche tolerancji....Kosciol i Teatr to miejsca gdzie nalezy sie stosowny ubior ale linie lotnicze...totalny bezsens...
28 mar 17 12:15 | ocena: 53%
Liczba głosów:79
53%
47%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
~Olo do ~k: tylko prostaczki chodzą wszędzie w leginsach
28 mar 17 12:35 | ocena: 53%
Liczba głosów:45
47%
53%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~io do ~Olo: jestem prostaczka, mamusia mi to czesto powtarzala
28 mar 17 19:47 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~ms do ~k: One nie mialy tunik, tylko krotkie bluzeczki, z wyjatkiem jednej, ktora zalozyla sukienke i wtedy zostala wpuszczona do samolotu.
28 mar 17 14:18 | ocena: 86%
Liczba głosów:7
86%
14%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Kat do ~k: widze pewne niezrozumienie tematu- te dziewczynki mialy bilety pracownicze,a w takich przypadkach obowiazuje zasada, ze nalezy ubrac sie formalnie poniewaz rezprezentuje sie linie lotnicze. Jak chca zakladac legginsy to musza kupic sobie normalny bilet lotniczy.
28 mar 17 14:51 | ocena: 87%
Liczba głosów:53
87%
13%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Tak uwazam do ~Kat: No tak, bo maja wypisane na twarzy, ze leca na pracowniczym bilecie. To nie sa pracownice i przepis jest glupi.
29 mar 17 03:28 | ocena: 50%
Liczba głosów:4
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do ~Tak uwazam: Wystarczy ze obsługa wie kim są, bo ta informacja jest w cenie biletu , a jak chcesz korzystać ze zniżek zakładowych to stosuj sie do jego regulaminu , a jak nie to przestań skomleć nieudaczniku !
29 mar 17 07:01 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~greg do ~k: Jasne, więc rodzice mogli kupić normalne bilety i lecieć w strojach kąpielowych. Żaden problem. Jak się z czegoś korzysta, np ulg, to przyjmuje się warunki i regulamin.
To tak jak z rodzicami, którzy zapisuję dzieci do szkół słynących z rygoru i ścisłych reguł ubioru, zachowania, a potem się dziwią, że włosy nie mogą być różowe lub głowy ogolone w ciekawe wzory. Potem walka i wywiady w mediach.
28 mar 17 21:45 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~ttt : ja kiedys podstawilem noge stuardesie i ona mnie przeprosila
a czesto jak latam to szukam miejsca z trzema wolnymi siedzeniami i leze jak w pociagu
29 mar 17 06:47 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
0%
100%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~www : W leginsach kobieta wygląda jak nago jak ma tylko leginsy i krótki sweterek , a potem tragedia ze ktoś ją zgwałcił , a matka która ubiera 10 latkę w leginsy, to kusi pedofilów , albo sama jest pedofilką !
29 mar 17 06:25 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
25%
75%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~mika : A to niby dlaczego dorosła kobieta ma nie nosić leginsów? Pogięło kogoś!
28 mar 17 12:47 | ocena: 53%
Liczba głosów:19
47%
53%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~troki od kalesonów do ~mika: A dlaczego dorośli mężczyźni nie chodzą po ulicach w kalesonach? Przecież to dokładnie to samo co "legginsy" dla kobiet. Czekam na panów w kalesonach na polskich (i nie tylko) ulicach. Albo jest równouprawnienie, albo nie ma!
28 mar 17 14:07 | ocena: 79%
Liczba głosów:33
79%
21%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~myszka do ~troki od kalesonów: A kto wam broni chodzić w kalesonach? Dla mnie możecie chodzić w samych skarpetkach z różą w zębach. Nic mi do tego.
28 mar 17 14:48 | ocena: 60%
Liczba głosów:10
60%
40%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~hahah do ~troki od kalesonów: Przejdź się na siłownie to zobaczysz ilu facetów śmiga w tzw. "legginsach" ... Poza tym sporo facetów chodzi w tzw. "rurkach" a to już samo w sobie jest przegięciem.
28 mar 17 18:16 | ocena: 63%
Liczba głosów:8
38%
63%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~J. do ~troki od kalesonów: a dresy to niczym kalesony....a w dresikach mnóstwo panów pomyka.....ponoć dla wygody....
29 mar 17 02:10 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~ona do ~mika: przeczytaj caly artykul a nie tylko tytul i pozniej sie wypowiadaj....
28 mar 17 19:12 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~hhh do ~mika: A może dlatego, że figura już nie ta i takie kaszaloty z obwisłymi brzuchami wyglądają nieapetycznie.
28 mar 17 22:08 | ocena: 50%
50%
50%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~EmmaK : Nic nie rozumiecie. LInie lotnicze maja taki przepis, ze kiedy latasz za darmo, jako czlonek rodziny, obowiazuje cie dress code, tak jak pracownikow. Pokazcie mi stewardesse w leggings. Czy to tak trudno dostosowac sie do przepisow jak ma sie darmowy lot? Jezeli dostane darmowy lot to moge ubrac sie w sukienke albo kostium, nawet spodnie, tylko o klasycznym kroju.
28 mar 17 12:51 | ocena: 88%
Liczba głosów:89
88%
12%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Mo do ~EmmaK: A jak mamy rozumieć, skoro artykuł tego nie wyjaśnia? Dopiero jeden z komentarzy dał jakieś wyjaśnienie sytuacji. Może artykuł powinien być napisany jakoś staranniej, bo ja generalnie nie mam problemów ze zrozumieniem tego, co czytam, a tu jednak brakło podstawowej informacji.
28 mar 17 23:40 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Jacenty : Gdyby chciały lecieć arabskimi liniami to lewactwo zawyłoby z oburzenia że doszło do profanacji przekonań religijnych muzułmanów.
28 mar 17 23:39 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~onaon : oby więcej zakazów dla pań w grubszych rajtuzach. Noszą to wszędzie nie umiejąc ubrać się. Jak można zauważyć i w Polsce i w USA pełno pań w przezroczystych, niestosownych "rajstopkach" na mniej lub bardziej opiętych pupach. jakby zapomniały spódnicy. A poza tym, co dobre na wycieczce i boisku, niedobre w sklepie, pracy, szkole. Wypadałoby umieć ubrać się stosownie, co nie znaczy drogo lub po babcinemu. Zgrabna dziewczyna w mini wygląda zawsze dobrze, opasła parówka w legginsach paskudnie. Ale w miastach nie ma już prawdziwych "miastowych", a braki w wychowaniu i zachowaniu pokrywa się tzw. "luzem", czyli choćby leginsami na każdą okazję, szpilami 13 centymetrowymi do pracy, dekoltem do pępka i przezroczystymi bluzkami w biurze i napompowanymi usteczkami, oraz rzęsami do policzków.. Wiocha i fashion from Raszyn
28 mar 17 14:02 | ocena: 75%
Liczba głosów:104
75%
25%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~danka do ~onaon: Wielki inkwizytorze, nikogo nie obchodzą twoje frustracje.
28 mar 17 14:26 | ocena: 70%
Liczba głosów:10
30%
70%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Mona do ~onaon: Jak rozumiem, wśród panów są sami świetnie ubrani, pachnący i szczupli eleganci???
28 mar 17 21:53 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~fghfghfg do ~onaon: a ja tam sobie lubię popatrzeć na puszyste panie, niby dlaczego cały świat ma się do twych gustów dostosowywać ?
28 mar 17 23:05
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
~Olek : Dla mnie legins jest to babska odmiana dresa.
28 mar 17 22:00 | ocena: 100%
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Nieprawidłowy email