ART SPACE Sztuka bez granic

Inspiracje kulturą masową, surrealizmem, ekspresjonizmem, echa Dalekiego Wschodu – to wszystko, a nawet jeszcze więcej znajdziecie na wystawie „Nieograniczona przestrzeń sztuki” w Art Space w Warszawie. Już od 6 stycznia.

Art Space

Do udziału w wystawie zostali zaproszeni Eva Chełmecka, Faustyn Chełmecki, Andrzej Cisowski, Kvetoslava, Tomek Sikorski, Agnieszka Tazbir, Waldemar Umiastowski, Maciej Wilski i Karolina Wodzinowska-Hankała – artyści posługujący się różnymi środkami wyrazu (malarstwo, rzeźba, instalacja) i prezentujący odmienne postawy twórcze, ale połączeni świeżym i nowoczesnym podejściem do sztuki.

Art Space

Prezentowane prace są żywym dowodem na to, że sztuka nie znosi ograniczeń i jest w stanie przybierać coraz to nowe, inspirujące odsłony.

Art Space

Na czas wystawy inwestor świeżo powstałego budynku przy ulicy Płowieckiej 109B w Warszawie oddał do dyspozycji artystów pustą jeszcze przestrzeń o industrialnym charakterze. Po zakończeniu ekspozycji część obiektu zostanie wynajęta, a część będzie służyć sztuce – jako przestrzeń wystawiennicza i pracownia artystyczna, „Art Space”.

W „Nieograniczoną przestrzeń sztuki” będzie można się zanurzać do 12 stycznia.

Art Space

Tematy:

Nieprawidłowy email